FB
Bujna zieleń wypełnia Perfumiarnię i łączy z parkiem Wilsona

Ogród wyrasta nisko przy elewacji budynku stopniowo wypiętrzając się w stronę parku. Zamiast wszechobecnych płotów, łąki i prywatne ogródki oddzielają rośliny. Spacerujący po parku Wilsona widzą ścianę zieleni.

Park Wilsona Poznań - Garvest

Bezpieczeństwo

Elektroniczne systemy dostępu do części wspólnych, najwyższej klasy wkładki antywłamaniowe w drzwiach mieszkań i czteropunktowo ryglowane drzwi tarasowe. Poczujesz się pewnie jak w domu. Dla świętego spokoju od strony parku strzeże Perfumiarnię żywa ochrona.

Alejki

Nie obawiaj się potrącenia, żadne auto nie wjedzie na teren Perfumiarni. Parkowe alejki pośród zieleni są przeznaczone wyłącznie dla pieszych.

Wejście

Do parku Wilsona będziesz mógł wejść przez furtkę przy Betonhausie, otwartą w godzinach od 5:00 do 22:00.

Park Wilsona Poznań - Garvest
Park Wilsona Poznań - Garvest

Bezpiecznie, intymnie i kameralnie bez konieczności grodzenia

Światowe trendy idą nam w sukurs – Perfumiarnia to miejsce chronione, ale otwarte. Bez przeszkód możesz poruszać się alejkami wśród łąk i drzew, przysiąść ze znajomymi na skwerku, rozłożyć się na kocu, ćwiczyć jogę na trawie czy pójść w dzieckiem na plac zabaw.

Sklepy, usługi i kawiarnia w budynku przy Śniadeckich, restauracja, piekarnia i winiarnia w Betonhausie, masaże i pilates w podziemiach browaru – wszystko w zasięgu stopy obutej w kapeć.

Wszystkie usługi dostępne nie tylko dla mieszkańców Perfumiarni.

Park Wilsona Poznań - Garvest
Park Wilsona Poznań - Garvest

Konsjerż

Zajmie się wszystkim na co nie masz czasu. Zorganizuje i przypilnuje ogrodnika, elektryka, sprzątaczki, odbierze koszule z pralni i przyprowadzi dziecko z placu zabaw. Możesz na niego liczyć. Mieszkańcy Perfumiarni 2 nie potrzebują konsjerża, dzięki sklepowi, kawiarni i usługom w parterze wszystko mają w zasięgu ręki.

Po stu latach wracają restauracja i kawiarnia ze stolikami na tarasach zabytkowego Betonhausu.

Na kawę, świeżego rogalika, obiad i koncert przy kieliszku wina zaprasza odrestaurowana hala betonowa w parku Wilsona.

Więcej Przyjemności
Park Wilsona Poznań - Garvest

Perfumiarnia 2

Sklepy, usługi, kawiarnia z tarasem w ogrodzie, nad nimi pięć pięter mieszkań. Żadna kamienica w śródmieściu nie ma tyle zieleni. W żadnej na trening, do SPA, na śniadanie obiad i wino nie pójdziesz w kapciach.

Wybierz gotowe mieszkania Perfumiarni, wysokości od 3 do 3,5 metra i wbudowaną klimatyzacją, albo poczekaj na jasne salone w zrównoważonych wnętrzach Perfumiarni 2.

Park Wilsona Poznań - Garvest

Administracja

Stawiamy na cyfrowy kontakt. Przez aplikację wezwiesz fachowca, zorganizujesz przeprowadzkę, zamieścisz ogłoszenie na tablicy, zgłosisz naruszenie wspólnie ustalonych zasad. Administracja nie musi być widoczna, żeby dbać o ład i porządek.

Park Wilsona Poznań - Garvest