Park Wilsona Poznań - Garvest
FB

Kwartał wrośnięty

w park

LokalizacjaPark WilsonaProjektantDeweloper
Perfumiarnia dojrzewa. Pierwsi mieszkańcy już chłoną z balkonów zieleń parku. Ty też jeszcze zdążysz.
Kup gotowe mieszkanie.

Wiosną zobaczą stoliki na tarasach Betonhausu. Od Śniadeckich kwartał domyka Perfumiarnia_2 z handlowym parterem, która stworzy z domami pierwszego etapu zielony dziedziniec. Hotel zamknie Perfumiarnię od Głogowskiej.

Park Wilsona Poznań - Garvest
A-F
Klatki wejściowe
1
Ścieżka od ul. Głogowskiej
2
Hotel
3
Perfumiarnia 2
4
Wejście od ul. Śniadeckich
5
Recepcja i SPA
6
Betonhaus
Park Wilsona Poznań - Garvest

Perfumiarnia

Ukryte w zieleni nowoczesne kamienice wyglądają jak przedłużenie ogrodu, ich wklęsłe elewacje przysłonięte srebrną żaluzją zdają się wpasowywać w korony drzew, wrastać w parkową roślinność.

Możesz jeszcze zostać sąsiadem Wilsona.
Wybierz gotowe mieszkania w Perfumiarni lub poczekaj aż wybudujemy Perfumiarnię_2, której sprzedaż właśnie się rozpoczęła.

Park Wilsona Poznań - Garvest

Widok z okien, tarasów i loggi powiększa i tak duże mieszkania o dodatkowe siedem hektarów najstarszego parku Poznania.

Widok z Perfumiarni

W samym centrum, tuż przy dworcu, tonąca w zieleni Perfumiarnia jest zdecydowanie najlepszym miejscem do zamieszkania.

Ogród na wewnętrznym dziedzińcu, wychodzący nań taras kawiarni, skwery z ławkami, sklepy i usługi w Perfumiarni_2 przy Śniadeckich, restauracja i winiarnia w Betonhausie, SPA i pilates w podziemiach. Do pełnego obrazu Perfumiarni brakuje aparthotelu, który domknie inwestycję od ulicy Głogowskiej.

Park Wilsona Poznań - Garvest

Architekci rozmieścili domy o ekspresyjnej, dynamicznej formie, zwracając je w stronę parku. Ich proporcje, delikatne uskoki fasady i jakość wykończenia nawiązują do charakteru ekskluzywnej Dzielnicy Johowa po drugiej stronie parku. Z szacunkiem do sąsiadów zaprojektowali też Perfumiarnię_2 od ul. Śniadeckich, która domknie kwartał i stworzy z pierwszym etapem kameralny, zielony dziedziniec.

Projekt Park Wilsona - Garvest
Park Wilsona Poznań - Garvest

Autorami projektu Perfumiarni są JEMS Architekci, najbardziej uznana polska pracownia, mająca na koncie wiele spektakularnych projektów mieszkaniowych.

Jest coś luksusowego w tych domach – twierdzi partner JEMS Marcin Sadowski. – Są unikalne dzięki lokalizacji i architekturze. Bo luksus to niekoniecznie jest coś drogiego, luksus to jest coś czego nie ma w nadmiarze. Perfumiarnia jest luksusowa w dobrym tego słowa znaczeniu.

Logo Garvest

Garvest Real Estate odpowiedzialny za inwestycję to butikowy fundusz kapitałowy, tworzący innowacyjne projekty w segmencie nieruchomości premium. Zbudował biurowiec Bałtyk (wraz z Grupą VOX) i zespół Pixele w Poznaniu oraz Hotel Vienna House na warszawskim Mokotowie.

Park Wilsona Poznań - Garvest