Park Wilsona Poznań - Garvest
FB

Kwartał wrośnięty

w park

LokalizacjaPark WilsonaProjektantDeweloper
W miejscu dawnej fabryki perfum budujemy 140 jasnych, przestronnych mieszkań z widokiem na Park Wilsona i szacunkiem do przeszłości.

Perfumiarnia to długo wyczekiwana, najbardziej spektakularna inwestycja mieszkaniowa w Poznaniu.
Termin realizacji Perfumiarni to I kwartał 2023.

Park Wilsona Poznań - Garvest
A-F
Klatki wejściowe
1
Ścieżka od ul. Głogowskiej
2
Hotel
3
Kamienica przy Śniadeckich
4
Wejście od ul. Śniadeckich
5
Recepcja i SPA
6
Betonhaus
Park Wilsona Poznań - Garvest

Ukryte w zieleni nowoczesne kamienice wyglądają jak przedłużenie ogrodu, ich wklęsłe elewacje przysłonięte srebrną żaluzją zdają się wpasowywać w korony drzew, wrastać w parkową roślinność.

Park Wilsona Poznań - Garvest

Widok z okien, tarasów i loggi powiększa i tak duże mieszkania o dodatkowe siedem hektarów najstarszego parku Poznania.

W samym centrum, tuż przy dworcu, tonąca w zieleni Perfumiarnia jest zdecydowanie najlepszym miejscem do zamieszkania.

Przyjazne przestrzenie publiczne i uzupełniająca kwartał zabudowa z funkcjami usługowymi ma szansę stworzyć warunki do powstania silnej społeczności. Dlatego nie sprzedajemy tu mieszkań na wynajem krótkoterminowy. Inwestorom oferujemy lokale w aparthotelu Focha 34 w pierzei ulicy Głogowskiej.

Park Wilsona Poznań - Garvest

Na hektarowej działce architekci rozmieścili bryły o ekspresyjnej, dynamicznej formie, zwracając je w stronę parku. Swobodna, ale uporządkowana geometria domów swoimi tektoniką, proporcjami, delikatnymi uskokami fasady i jakością wykończenia nawiązują do charakteru ekskluzywnej Dzielnicy Johowa po drugiej stronie parku, najpiękniejszego przykładu secesji w tej części Europy.

Projekt Park Wilsona - Garvest
Park Wilsona Poznań - Garvest

Autorami projektu Perfumiarni są JEMS Architekci, najbardziej uznana polska pracownia, mająca na koncie wiele spektakularnych projektów mieszkaniowych.

Jest coś luksusowego w tych domach – twierdzi partner JEMS Marcin Sadowski. – Są unikalne dzięki lokalizacji i architekturze. Bo luksus to niekoniecznie jest coś drogiego, luksus to jest coś czego nie ma w nadmiarze. Perfumiarnia jest luksusowa w dobrym tego słowa znaczeniu.

Logo Garvest

Perfumiarnia stanowi tylko część zabudowy kwartału pomiędzy Śniadeckich, Głogowską a parkiem. Inwestycję wParkuWilsona dopełnią odrestaurowane zabytkowe Browar i Betonhaus, usytuowane w strefie parkowej oraz domykające dystrykt współczesne Kamienica i Focha 34 o charakterze miejskim, nieustępujące wygodą przedwojennym mieszkaniom.

Garvest Real Estate odpowiedzialny za inwestycję to butikowy fundusz kapitałowy, tworzący innowacyjne projekty w segmencie nieruchomości premium. Zbudował dotąd biurowiec Bałtyk (wraz z Grupą VOX) i zespół Pixele w Poznaniu oraz Hotel Vienna House na warszawskim Mokotowie.

Park Wilsona Poznań - Garvest
Najstarszy park Poznania
Twoim przydomowym
ogrodem