FB
Przekonaj się o jakości gotowych domów

Zbudowana w 2023 roku Perfumiarnia zachwyca. Świetnie zaprojektowana, wykończona w wysokim standardzie na wzór luksusowych kamienic z początku XX wieku. Masz jeszcze szanse w niej zamieszkać. Skrywa w swoich wnętrzach gotowe do odbioru mieszkania.

Tarasy - Park Wilsona Poznań

Tarasy

Osłonięte ażurowymi zasłonami z siatki stalowej, umieszczonej na prowadnicach, pozwalają indywidualnie regulować dopływ światła do mieszkania.

Okna - Park Wilsona Poznań

Okna

Wysokie na 240 cm okna drewniane, malowane na biało, trzyszybowe o doskonałej izolacji termicznej i dźwiękowej, z wmontowanym nawiewnikiem.

Drzwi tarasowe - Park Wilsona Poznań

Drzwi tarasowe

Mimo że duże i ciężkie, drzwi tarasowe otwiera się bez wysiłku, jednym obrotem klamki, dzięki bezprogowemu systemowi HS.

Klatki schodowe - Park Wilsona Poznań
Klatki schodowe - Park Wilsona Poznań
Klatki schodowe - Park Wilsona Poznań
Klatki schodowe - Park Wilsona Poznań

Klatki schodowe

Reprezentacyjne wejście jest duszą domu. Drewniane drzwi prowadzą do wysokiego na 6 metrów holu, wyłożonego włoskim terazzo i drewnem, oświetlonego wysmakowanymi lampami i światłem słonecznym padającym ze świetlika w dachu.

Garaż i komórki lokatorskie

Do garażu w podziemiu wjedziesz bez pilota. System rozpozna tablice auta i otworzy bramę. Zaparkujesz na własnym miejscu lub podłączysz auto do stacji szybkiego ładowanie.  Oferujemy także komórki lokatorskie w ażurowym systemie KFL.

Elewacja

Stalowe żaluzje na tarasach stanowią tak wyraźny element dekoracyjny, że architekci zdecydowali się uspokoić elewację. Na parterze pokrywają ją płyty ryflowane z pionowymi żłobieniami, wyżej – tynk mineralny.

Tarasy - Park Wilsona Poznań

Mieszkanie na parterze

Kilka mieszkań na parterze ma niezależne wejście od strony wewnętrznej promenady, co jest idealnym rozwiązaniem na prowadzenie działalności. Aluminiowe drzwi balkonowe prowadzą na taras.

Architekci dołożyli starań, by zaprojektować przemyślane,
funkcjonalne mieszkania.

Tak ustawili domy pierwszego etapu, by salony, jadalnie połączone z kuchnią, a nawet sypialnie patrzyły na park. W wielu mieszkaniach pomiędzy sypialnią i łazienką zaplanowali garderoby.
W Perfumiarnia 2 połowa mieszkań patrzy na ogród wypełniający dziedziniec, druga skupia się wokół jasnego salonu z wykuszem.

Park Wilsona Poznań - Garvest

Klimatyzacja

W 3,5-metrowej wysokości mocno nasłoneczniownych penthousach klimatyzację masz w cenie. To energooszczędne, superciche urządzenia z nawiewem przestrzennym i oczyszczaniem powietrza, sterowane przez aplikację. W mieszkaniach z łukowym tarasem na niższych piętrach to Ty decydujesz czy instalować system chłodzenia powietrza.

Wentylacja

O stały dopływ świeżego powietrza dba hybrydowa wentylacja mechaniczna stałociśnieniowa i nawiewniki w oknach. Poczujesz jej działanie, ale nie usłyszysz szumu wentylatorów umieszczonych na dachu.

Ogrzewanie

Żeberkowe grzejniki w stylu retro zasilane są inteligentnymi wymiennikami ciepła. Logoterma dostarcza ciepłej wody do kranów, pozwala na dogrzewanie mieszkań poza sezonem, umożliwia podłączenie ogrzewania podłogowego.

Tarasy - Park Wilsona Poznań

Słońce

Ażurowe przesuwne siatki umieszczone tuż za stalową, wygiętą w łuki balustradą pozwolą regulować nasłonecznieniem tarasu. Ty decydujesz czy po rozgrzanych słońcem cementowych płytkach układanych bezfugowo stąpać bosą czy obutą stopą.

Sprawdź wolne mieszkania w Perfumiarni 1
Tarasy - Park Wilsona Poznań

Okna

Ramami widoku na park są wysokie na 240 cm białe okna drewniane, trzyszybowe o doskonałej izolacji termicznej i dźwiękowej, z wmontowanym nawiewnikiem.

Drzwi

Mimo że duże i ciężkie, drzwi tarasowe otwierają się bez wysiłku, jednym obrotem klamki, dzięki bezprogowemu systemowi HS.

Cisza

Nic nie zakłóca szumu drzew i śpiewu ptaków w parku. Ciszy strzegą trzyszybowe okna, dźwiękoszczelne drzwi wejściowe (36 db), wygłuszająca warstwa w stropie i niskoszumowa instalacja sanitarna.

Park Wilsona Poznań - Garvest