FB
BudynekTerenUsługiMieszkania
Architekci dołożyli starań, by zaprojektować przemyślane,
funkcjonalne mieszkania.
Tarasy - Park Wilsona Poznań
referencja: Mehrfamilienhaus Rondo, Zurich; Graber Pulver Architekten AG

Tarasy

Osłonięte ażurowymi zasłonami z siatki stalowej, umieszczonej na prowadnicach, pozwalają indywidualnie regulować dopływ światła do mieszkania.

Okna - Park Wilsona Poznań

Okna

Szare, drewniane okna trzyszybowe o doskonałej izolacji termicznej i dźwiękowej, z nawiewnikiem są tak wysokie jak mieszkanie w bloku.

Drzwi tarasowe - Park Wilsona Poznań

Drzwi tarasowe

Mimo że duże i ciężkie, drzwi tarasowe otwiera się bez wysiłku, jednym obrotem klamki, dzięki bezprogowemu systemowi HS.

Klatki schodowe - Park Wilsona Poznań
Klatki schodowe - Park Wilsona Poznań
Klatki schodowe - Park Wilsona Poznań
Klatki schodowe - Park Wilsona Poznań

Klatki schodowe

Reprezentacyjna klatka schodowa jest duszą domu. Drewniane drzwi wejściowe prowadzą do wysokiego na 6 metrów holu, wyłożonego włoskim terazzo i drewnem, oświetlonego wysmakowanymi lampami i światłem słonecznym padającym ze świetlika w dachu.

Garaż i komórki lokatorskie

Do garażu w podziemiu wjedziesz bez pilota. System rozpozna tablice auta i otworzy bramę. Zaparkujesz na własnym miejscu lub podłączysz auto do stacji szybkiego ładowanie.  Oferujemy także komórki lokatorskie w ażurowym systemie KFL.

Mieszkania na parterze

Kilka mieszkań na parterze ma niezależne wejście od strony wewnętrznej promenady. Drewniane drzwi balkonowe prowadzą na taras.

Elewacja

Stalowe żaluzje na tarasach stanowią tak wyraźny element dekoracyjny, że architekci zdecydowali się uspokoić elewację. Elewacje parteru wzbogacone miejscowo elementami dekoracyjnymi w postaci okładziny ażurowej z płaskowników stalowych ułożonych nieliniowo, wyżej – tynk mineralny.

Misternie zaprojektowana zieleń łączy Perfumiarnię z Parkiem Wilsona.

Ogród wyrasta nisko przy elewacji budynku stopniowo wypiętrzając się w stronę parku. Zamiast wszechobecnych płotów – łąki i prywatne ogródki oddzielają dzikie żywopłoty. Spacerujący po Parku Wilsona zamiast domów zobaczą ścianę zieleni.

Park Wilsona Poznań - Garvest

Bezpieczeństwo

Brak płotów nie oznacza rezygnacji z bezpieczeństwa. Strzeże go ochrona wyposażona w monitoring, elektroniczne systemy dostępu do części wspólnych, najwyższej klasy wkładki antywłamaniowe w drzwiach mieszkań i czteropunktowo ryglowane drzwi tarasowe. Poczujesz się pewnie jak w domu.

Alejki

Nie obawiaj się potrącenia, żadne auto nie wjedzie na teren Perfumiarni. Parkowe alejki pośród zieleni są przeznaczone wyłącznie dla pieszych.

Wejście

Do Parku Wilsona możesz wejść przez furtkę przy Betonhausie, otwartą w godzinach od 5:00 do 22:00.

Park Wilsona Poznań - Garvest

Bezpiecznie, intymnie i kameralnie bez konieczności grodzenia – światowe trendy idą nam w sukurs.

Bezpiecznie, intymnie i kameralnie bez konieczności grodzenia – światowe trendy idą nam w sukurs. Perfumiarnia to miejsce chronione, ale otwarte. Bez przeszkód możesz poruszać się alejkami wśród łąk i drzew, przysiąść ze znajomymi na ławce przy jednym z placów, rozłożyć się na kocu, ćwiczyć jogę na trawie czy zostawić dziecko na placu zabaw, kiedy odnosisz garderobę do pralni.

XIX-wieczny browar zmienia się w Atelier – pracownie, studia, biura, a w ceglanych podziemiach sala koncertowa, bankietowa lub spotkań sąsiedzkich. Rezerwuj, kiedy potrzebujesz.
Do restauracji i kawiarni w Betonhausie dotrzesz stąd przez łącznik. Żeby na krok nie oddalać się od parku.

Park Wilsona Poznań - Garvest
Projekt: CDF
Park Wilsona Poznań - Garvest

Konsjerż

Wszystkim na co nie masz czasu zajmie się konsjerż. Zorganizuje i przypilnuje ogrodnika, elektryka, sprzątaczki, odbierze koszule z pralni i przyprowadzi dziecko z placu zabaw. Możesz na niego liczyć.

Projekt: CDF
Betonhaus Poznań - Garvest
Projekt: CDF
Po stu latach wracają restauracja i kawiarnia ze stolikami na tarasach zabytkowego Betonhausu.

Wraca życie do pawilonu zbudowanego dla cesarza Fryderyka Wilhelma w parku Wilsona. Kawa i świeży rogalik, albo kieliszek wina będą smakować lepiej przy muzyce dobiegającej z muszli koncertowej.

Kamienica

Na kawę i ciastko możesz wybrać się w porannych pantoflach także do lokalu w przyziemiu Kamienicy przy ul. Śniadeckich.

Administracja

Stawiamy na cyfrowy kontakt z administracją. Przez aplikację wezwiesz fachowca, zorganizujesz przeprowadzkę, zamieścisz ogłoszenie na tablicy, zgłosisz naruszenie wspólnie ustalonych zasad. Administracja nie musi być widoczna, żeby dbać o ład i porządek.

Betonhaus Poznań - Garvest
Architekci dołożyli starań, by zaprojektować przemyślane,
funkcjonalne mieszkania.

Tak ustawili budynki, by salony, jadalnie połączone z kuchnią, a nawet sypialnie zwrócone były oknami i tarasami w stronę parku. W wielu mieszkaniach zaplanowali przechodnie garderoby, umiejscowione pomiędzy sypialnią i łazienką.  Ale nic nie stoi na przeszkodzie, by mieszkania przearanżować, albo połączyć dwa w jedno.

Park Wilsona Poznań - Garvest

Klimatyzacja

W 3,5-metrowej wysokości mocno nasłoneczniownych penthousach oraz we wszystkich pozostałych mieszkaniach klimatyzację masz w cenie. To energooszczędne, superciche urządzenia z nawiewem przestrzennym i oczyszczaniem powietrza, sterowane przez aplikację.

Wentylacja

O stały dopływ świeżego powietrza dba hybrydowa wentylacja mechaniczna stałociśnieniowa i nawiewniki w oknach. Poczujesz jej działanie, ale nie usłyszysz szumu wentylatorów umieszczonych na dachu.

Ogrzewanie

Żeberkowe grzejniki w stylu retro zasilane są inteligentnymi wymiennikami ciepła. Logoterma dostarcza ciepłej wody do kranów, pozwala na dogrzewanie mieszkań poza sezonem, umożliwia podłączenie ogrzewania podłogowego.

Tarasy - Park Wilsona Poznań

Słońce

Ażurowe przesuwne siatki umieszczone tuż za stalową, wygiętą w łuki balustradą pozwolą regulować nasłonecznieniem tarasu. Ty decydujesz czy po rozgrzanych słońcem cementowych płytkach układanych bezfugowo stąpać bosą czy obutą stopą.

referencja: Mehrfamilienhaus Rondo, Zurich; Graber Pulver Architekten AG
Tarasy - Park Wilsona Poznań

Okna

Ramami widoku na park są wysokie na 240 cm szare okna drewniane, trzyszybowe o doskonałej izolacji termicznej i dźwiękowej, z wmontowanym nawiewnikiem.

Drzwi

Mimo że duże i ciężkie, drzwi tarasowe otwierają się bez wysiłku, jednym obrotem klamki, dzięki bezprogowemu systemowi HS.

Dostęp

Masterkey to jeden klucz lub karta magnetyczna do mieszkania i wszystkich części wspólnych w budynku. Dzięki nim i wideodomofonowi masz pełną kontrolę nad dostępem do domu.

Cisza

Nic nie zakłóca szumu drzew i śpiewu ptaków w parku. Ciszy strzegą trzyszybowe okna, dźwiękoszczelne drzwi wejściowe (36 db), wygłuszająca warstwa w stropie i niskoszumowa instalacja sanitarna.

Park Wilsona Poznań - Garvest
Najstarszy park Poznania
Twoim przydomowym
ogrodem