FB
Tworzymy śródmiejski azyl

Solidna, żelbetowa konstrukcja z monolitycznymi stropami przeżyje sąsiednie kamienice. Od ulicy Śniadeckich wpasuje się w pierzeję gzymsami, wykuszami, mansardami, wewnątrz kryje nowoczesne mieszkania o wysokim standardzie. Budynek będzie ukończony w 2025 roku. Zamieszkaj lub kup na wynajem.

Tarasy - Park Wilsona Poznań

Okna/balkony

Widok na ogród na dziedzińcu czy na ulicę? Duże, trzyszybowe okna i drzwi balkonowe przepuszczają światło, ale nie dźwięk. Na balkonach cementowe płytki i stalowe balustrady.

Okna - Park Wilsona Poznań

Drzwi

Przez videodomofon otworzysz masywne aluminiowe skrzydło. Po kamiennych schodach i posadzce goście wejdą na wbudowaną wycieraczkę. Prze panoramiczny wizjer upewnisz się, że to oni i otworzysz podwójny zamek w drzwiach mieszkania. Miło Was widzieć.

Drzwi tarasowe - Park Wilsona Poznań

Ogrzewanie

Jednym pokrętłem sterujesz temperaturą pomieszczenia. Grzejniki w mieszkaniu podłączone do systemu centralnego ogrzewania będą tak ciepłe jak lubisz. W mieszkaniu bez pieca, bojlera i widocznych rur jest więcej miejsca na ciepło.

Park Wilsona Poznań - Garvest

Komórki

Bez piwnicy trudno się obejść? Schowki lokatorskie są wygodniejsze. System zabudowy typu KFL gwarantuje suchy, dobrze wentylowany kąt na rzeczy, które nie mieszczą się w mieszkaniu.

Garaże

Trzy piętra miejsc parkingowych pod ziemią. Wystarczy dla wszystkich, także dla gości. Zanim wypijecie kawę naładuje się ich elektryk.

Park Wilsona Poznań - Garvest